"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja, której celem jest wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałania "Wsparcie przygotowawcze"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Przewidywane wyniki operacji: zrealizowanie planu włączenia społeczności.


Start
WYBIERZ JĘZYK
PolskiEnglish
Menu główne
Start
Lokalna Grupa Działania
LEADER+
Do pobrania
Kontakt
Linki
Gościmy
Aktualnie jest 1 gość online
Czas lokalny
Nasza Dolina
Produkt Lokalny
Imieniny
9 Czerwca 2023
Piątek
Imieniny obchodzą:
Felicjan, Pelagia,
Pelagiusz
Do końca roku zostało 206 dni.
Statystyka
odwiedzających: 1183477
Thursday, 06 September 2012

IV TARGI LOKALNYCH GRUP DZIAŁANIA

W niedzielę 2  września 2012r. w Rzeszowie na ul. 3 Maja odbyły się IV Targi Lokalnych Grup Działania z Województwa Podkarpackiego zorganizowanych przez Samorząd Województwa Podkarpackiego. Współorganizatorami imprezy byli również: Urząd Miasta Rzeszowa oraz Polskie Radio Rzeszów. Na tegorocznych targach zaprezentowało się 25 LGD spośród 31 zarejestrowanych na Podkarpaciu.

Czytaj całość...
Wednesday, 22 August 2012

DOŻYNKI W TYCZYNIE

W dniu 19 czerwca 2012 roku odbyły się  Dożynki Gminy Tyczyn, które zostały zorganizowane przez Burmistrz Tyczyna, oraz Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Tyczynie im. Katarzyny Sobczyk.

Czytaj całość...
Wednesday, 25 July 2012

Regionalne Towarzystwo Rolno-Przemysłowe „Dolina Strugu”

ogłasza nabór nr 1 wniosków o dofinansowanie dla MŚP na projekty finansowane z Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej w ramach Wieloaspektowy program rozwoju „Sami sobie” w mikroregionie „Dolina Strugu”

dotyczący tradycyjnych piekarni

Czytaj całość...
Wednesday, 25 July 2012

GOOD FOOD MARCH

Zachęcamy wszystkich do udziału w inicjatywie Forum Synergies pod nazwą Good food march. Celem akcji jest zaprezentowanie własnego stanowiska  w sprawie przyszłej polityki UE w kontekście rozwoju obszarów wiejskich. Udział polega na przesłaniu zdjęcia wraz z hasłem.  Szczegółowe informacje pod adresem http://www.goodfoodmarch.eu/photo-action.html

Wednesday, 25 July 2012

ATRAKCYJNE POŻYCZKI DLA FIRM

W imieniu Fundacji Wspomagania Wsi zapraszam przedsiębiorców z województwa podkarpackiego do skorzystania z możliwości uzyskania atrakcyjnej pożyczki na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej.

Czytaj całość...
Monday, 23 July 2012

Nadzwyczajne Walne Zebrania Członków

„Lokalnej Grupy Działania - Lider Dolina Strugu"

W dniu 30.07.2012r. o godzinie 16.00 w siedzibie Stowarzyszenia ul. Myśliwska 16, 36 - 030 Błażowa odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebrania Członków „Lokalnej Grupy Działania - Lider Dolina Strugu"

Czytaj całość...
Wednesday, 20 June 2012

Walne Zebrania Członków

„Lokalnej Grupy Działania - Lider Dolina Strugu"

W dniu 28.06.2012r. o godzinie 16.00 w siedzibie Stowarzyszenia
ul. Myśliwska 16, 36 - 030 Błażowa odbędzie się Zwyczajne Walne Zebrania Członków „Lokalnej Grupy Działania - Lider Dolina Strugu"

Czytaj całość...
Wednesday, 30 May 2012

„LGD – LIDER DOLINA STRUGU”
na imprezie „Starych potraw smak i urok” w Błażowej

W dniu 27 maja 2012 r. LGD wzięło udział w XVII plenerowej imprezie pt: „Starych potraw smak i urok” połączonej z Wojewódzkim Spotkaniem Kapel Ludowych organizowanym przez Burmistrza Błażowej oraz Gminny Ośrodek Kultury w Błażowej.

Czytaj całość...
Tuesday, 22 May 2012

„Starych potraw smak i urok” w Błażowej

        Dnia 27.05.2012r Gminny Ośrodek Kultury w Błażowej organizuje XVII edycję plenerową imprezy „Starych potraw smak i urok oraz Wojewódzkiego Spotkania Kapel Ludowych”, która rozpocznie się o godzinie 14.30 na stadionie w Błażowej.

W programie uwzględnione zostało zorganizowanie przez „Lokalną Grupę Działania – Lider Dolina Strugu” konkursu ze znajomości działania LGD, tradycji i kultury Doliny Strugu. W konkursie przewidziano uczestnictwo 6 osób. Nagrodami będą rzeźby wykonane przez lokalnego twórcę – Pana Marka Twardego, oraz foldery LGD.

W imprezie Starych potraw smak i urok  „LGD – Lider Dolina Strugu” reprezentować będzie „Koło Gospodyń Wiejskich z Grzegorzówki” w partnerstwie z Stowarzyszeniem na rzecz Szkoły Podstawowej w Grzegorzówce "Przyjazna Szkoła" ze swoimi tradycyjnymi potrawami.      Zapraszamy serdecznie      

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>