"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja, której celem jest wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałania "Wsparcie przygotowawcze"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Przewidywane wyniki operacji: zrealizowanie planu włączenia społeczności.


Start
WYBIERZ JĘZYK
PolskiEnglish
Menu główne
Start
Lokalna Grupa Działania
LEADER+
Do pobrania
Kontakt
Linki
Gościmy
Aktualnie jest 5 gości online
Czas lokalny
Nasza Dolina
Produkt Lokalny
Imieniny
4 Grudnia 2023
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Barbara, Berno,
Biernat, Chrystian,
Hieronim, Krystian,
Piotr
Do końca roku zostało 28 dni.
Statystyka
odwiedzających: 1231598
Friday, 08 March 2013

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W JARMARKU

 Gmina Tyczyn, Zarząd Rady Osiedla w Tyczynie oraz Centrum Dziedzictwa Kulturowego i Informacji Turystycznej w Tyczynie serdecznie zapraszają Koła Gospodyń Wiejskich, wytwórców produktów lokalnych,  rękodzielników, rzemieślników, plastyków ludowych oraz innych twórców  do zgłaszania swojego udziału w roli wystawców w Jarmarku Produktów Regionalnych, który odbędzie się 19 marca 2013 w godz. 16:00 - 20:00 w Centrum Dziedzictwa Kulturowego i Informacji Turystycznej w Tyczynie. Wszystkich chętnych wystawców zapraszamy do zgłaszania swojego udziału  w jarmarku pod  numerem telefonu (17) 2302327. Udział jest bezpłatny.

Czytaj całość...
Monday, 11 February 2013

Nadzwyczajne Walne Zebrania Członków

„Lokalnej Grupy Działania - Lider Dolina Strugu"

W dniu 18.02.2013r. o godzinie 16.00 w siedzibie Stowarzyszenia ul. Myśliwska 16, 36 - 030 Błażowa odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebrania Członków „Lokalnej Grupy Działania - Lider Dolina Strugu"

Czytaj całość...
Saturday, 09 February 2013

NUWAGA !!! - Nowy formularz wniosku o przyznanie pomocy
dla małych projektów (wersja 7z)

W związku z udostępnieniem aktualnego formularza wniosku o przyznanie pomocy dla działania "MAŁE PROJEKTY" przez Urząd Marszałkowski zamieściliśmy nowy formularz wniosku wraz z instrukcją jego wypełniania w folderze Do pobrania w Kategorii Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju – MAŁE PROJEKTY.

        “Formularz wniosku o przyznanie pomocy w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w zakresie małych projektów wraz z instrukcją jego wypełnienia obowiązuje dla naborów, wszczętych w terminach składania wniosków o przyznanie pomocy, które rozpoczęły bieg nie wcześniej niż 31 stycznia 2013 r.”

Saturday, 09 February 2013

WARSZTATY – WYROBY Z FILCU

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania - Lider Dolina Strugu”

w Błażowej

zaprasza lokalnych liderów do udziału w bezpłatnych warsztatach wykonywania ozdób z filcu na poziomie podstawowym

Pierwszeństwo przysługuje osobom, które nie uczestniczyły jeszcze w żadnym ze szkoleń prowadzonych przez „Lokalną Grupę Działania – Lider Dolina Strugu” w ramach działania „Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja” objętego LEADER PROW 2007 – 2013.

Czytaj całość...
Friday, 21 December 2012

KONKURS BOŻONARODZENIOWY
W RZESZOWSKIM URZĘDZIE MARSZAŁKOWSKIM

W dniu 19.12.2012r w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego miał miejsce kolejny etap Konkursu Bożonarodzeniowego. Nasza „Lokalna Grupa Działania – Lider Dolina Strugu” reprezentowana byłą przez Stowarzyszenie Kultywowania Kultury i Tradycji Ziemi Futomskiej w kategorii Obrzęd bożonarodzeniowy. W wyniku oceny przez komisję przyznane zostało III miejsce. Gratulujemy i dziękujemy uczestnikom reprezentującym nasze LGD.

Czytaj całość...
Tuesday, 11 December 2012

Zmiana lokalnych kryteriów wyboru operacji oraz alokacji środków

Zarząd „Lokalnej Grupy Działania - Lider Dolina Strugu" informuje o przystąpieniu do zmiany lokalnych kryteriów wyboru operacji dla małych projektów oraz zmiany alokacji środków na realizację Lokalnej Strategii Rozwoju Gmin Doliny Strugu w oparciu o analizę dotychczas przeprowadzonych naborów wniosków o przyznanie pomocy w poszczególnych działaniach.

Czytaj całość...
Monday, 26 November 2012

OGŁOSZENIE O SPOTKANIACH

Regionalne Towarzystwo Rolno - Przemysłowe  "Dolina Strugu" informuje, że posiada środki finansowe z Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej  na dofinansowanie w formie bezzwrotnych dotacji, inwestycji związanych z przetwórstwem warzyw.

Celem przybliżenie szczegółowych informacji związanych z ogłoszonym naborem, zainteresowanych zapraszamy na spotkania informacyjne : 

  • środa 28 listopada 2012r. o godzinie 18.00 w siedzibie Stowarzyszenia - Błażowa ul. Myśliwska 16,
  • czwartek 29 listopada 2012 o godzinie 18.00 w siedzibie Okręgowej Spółdzielni Telefonicznej Tyczyn ul Kościuszki 8 (biuro programu Szwajcarskiego).
Tuesday, 23 October 2012

Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków

„Lokalnej Grupy Działania - Lider Dolina Strugu"

W dniu 30.10.2012r. (wtorek) o godzinie 1600 w siedzibie Stowarzyszenia ul. Myśliwska 16, 36 - 030 Błażowa odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków „Lokalnej Grupy Działania - Lider Dolina Strugu"

Czytaj całość...
Monday, 08 October 2012

DECOUPAGE

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania - Lider Dolina Strugu” w Błażowej w ramach działania „Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja”  objętego LEADER PROW 2007 – 2013

zaprasza  do udziału w bezpłatnych warsztatach

z zakresu - DECOUPAGE II etap

Pierwszeństwo przysługuje osobom, które przeszły I etap w prowadzonych warsztatach przez „Lokalnej Grupie Działania – Lider Dolina Strugu”

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>